סרטי הדרכה על מחשוב ענן ב – YouTube

סרטי הדרכה על מחשוב ענןPhoto by Kon Karampelas on Unsplash

אז אני משיק בימים אלו ערוץ YouTube חדש שיכלול מגוון סרטי הדרכה על מחשוב ענן ואתם כמובן מוזמנים להירשם, לעקוב אחרי המדריכים השונים וכמובן לתת לי פידבק.

המטרה של הערוץ היא ליצור מגוון של סרטי הדרכה קצרים על מחשוב ענן, בנושאים שונים הקשורים ל – AWS, שיעזרו לכם להכיר יכולות חדשות, לבנות פתרונות מהר ובצורה פשוטה ומאובטחת. אני יותר מאשמח לקבל רעיונות לנושאים (למרות שיש לי ברשימה כבר היום מעל 10 נושאים שארצה לכסות בזמן הקרוב).

אז כבר היום יש שם כמה וכמה סרטים, במגוון נושאים כמו איך מאבטחים חשבון AWS חדש, שימוש בשרותי ה – AI השונים, חסכון עלויות על ידי מגוון כלים, טיפים למפתחים ועוד. כל סרטון יקבל גם פוסט בבלוג, עם הרחבות וטיפים נוספים שלא נכנסו לסרטון.

סרטי הדרכה על מחשוב ענן

אז הנה וידאו הפתיחה ואת כל שאר הסרטונים תוכלו למצוא בערוץ עצמו.

אז אתם מוזמנים לעקוב, להשאיר תגובות ולשתף עם חברים וקולגות. אם אתם רוצים להתארח בערוץ, אתם יותר ממוזמנים ליצור איתי קשר דרך עמוד האודות באתר.

אודות הכותב

בועז זינימן
Principal Developer Advocate ב – AWS. לפי שהצטרף ל – AWS שימש כדירקטור בכיר לאסטרטגיית Cloud בחברת התוכנה Rogue Wave Software אשר רכשה את Zend Technologies ב – 2015. בעשור האחרון ניהל את הצוותים הטכנולוגיים ב – Zend, כולל תיכנון ופיתוח כל מערכות ה – Web, פתרונות Hosting, אסטרטגיית IT ותשתיות. לפני שהצטרף ל – Zend, במהלך 15 השנים האחרונות, ניהל צוותי פיתוח Web במספר חברות טכנולוגיה בישראל. מתמחה בעיקר במחשוב ענן ובמערכות LAMP - Linux Apache MySQL PHP ובעל הסמכת ZCE - Zend Certified Engineer משנת 2005.