אודות

מי אני?

בועז זינימן

Boaz ZinimanHead of Developer Relations EMEA ב – AWS. במסגרת תפקידי, אני עוזר לחברות להבין טוב יותר את הפוטנציאל של מחשוב ענן והשירותים השונים של AWS. יש לי עשרות שנות ניסיון בפיתוח, תפעול, ארכיטקטורה וניהול  IT במגוון גדול של חברות טכנולוגיה מובילות בישראל.

לפני שהצטרפתי ל – AWS שימשתי כדירקטור בכיר לאסטרטגיית Cloud בחברת התוכנה Rogue Wave Software אשר רכשה את Zend Technologies ב – 2015. ב- Zend Technologies הובלתי את הפעילות של Zend בתחום הענן ונהלתי את צוותי ה – IT ומערכות ה – Web.
בתשע השנים ב – Zend ניהלתי את הצוותים הטכנולוגיים, כולל תיכנון ופיתוח כל מערכות ה – Web, פתרונות Hosting, אסטרטגיית IT ותשתיות.
לפני הצטרפותי ל – Zend, ניהלתי צוותי פיתוח Web במספר חברות טכנולוגיה בישראל.

ניתן ליצור איתי קשר באתר או בפרופיל שלי ב – LinkedIn ולעקוב אחרי ב – X תחת המשתמש ziniman@.

על מה אני כותב?

כחלק מהעבודה היום יומית שלי, אני נחשף להמון טכנולוגיות וחידושים, רובם בתחום הענן אבל לא רק. על מנת לשתף אחרים עם מה שאני רואה, קורא ושמוע הקמתי בנובמבר 2010 את מעונן חלקית.

מעונן חלקית הנו בלוג בעברית המוקדש ברובו למחשוב ענן (Cloud Computing) וטכנולוגיה, המנסה לחשוף את הקהל הישראלי לחידושים והשנויים בשוק דינמי זה. זה לא אתר חדשות ואני כותב רק על מה שמעניין אותי (וכשיש לי זמן פנוי) אבל אני באמת מנסה לתת מקום לנושאים שאני חושב שיעניינו רבים.

על הסיבות שהביאו אותי לכתוב בעברית אתם יכולים לקרוא באחד הפוסטים הראשונים שהעלתי לאתר וחשוב לציין שמדובר בבלוג פרטי, הדעות בו הן שלי ושלי בלבד.

צור קשר

יש לכם שאלות? סתם רוצים לספר לי משהו? שלחו לי הודעה באתר או באחד מערוצי המדיה החברתית.